terokau Kirjoitettu 19. Huhtikuuta, 2016 Kirjoitettu 19. Huhtikuuta, 2016 Kuvaus: Ostetaan 188 cm pitkälle miehelle sopiva, laadukas triathlon pyörä. Runko hiilikuitua. Osasarja mekaaninen tai sähköinen. Ensiasennuskiekot tai jopa ilman kiekkoja kelpaa. Voit tarjota kyllä parempiakin kiekkoja. Tarjoa! Yhteydenottotapa: Yhteydenotot tähän ketjuun tai privaviestillä.
Sakari Kyrö Kirjoitettu 20. Huhtikuuta, 2016 Kirjoitettu 20. Huhtikuuta, 2016 Löytyisi 2013 Cannondale Slice RS HM. Visionin hiilarikammet, Shimano Ultegra voimansiirto, TRP:n jarrukahvat, Visionin hiilikuitu-aerotangot ja alumiininen base bar. 2500 euroa kuvassa olevien kiekkojen kanssa. Koko 56cm. Olisiko budjetin ja toiveiden mukainen? Pyörän virallinen myyjä on paikallinen pyöräliike, jonka omistajan satunnaisessa käytössä pyörä on ollut. Yksi 5cm kosmeettinen naarmu vinoputken vasemmalla puolella. Enemmän kuvia mahdollista saada mikäli muuten kiinnostaa. Pyörä sijaitsee Etelä-Ranskassa.
terokau Kirjoitettu 21. Huhtikuuta, 2016 Kirjoittaja Kirjoitettu 21. Huhtikuuta, 2016 Kiitos tarjouksesta, mutta tämä pyörä ei ole se mitä haen. Lähinnä kiinnostaa Cervelo, Specialized, BMC, Felt, Trek. Toki muitakin merkkejä saa tarjota.
Jouni Kananen Kirjoitettu 22. Huhtikuuta, 2016 Kirjoitettu 22. Huhtikuuta, 2016 Moi, mulla olis Felt B10 58cm Itävallassa: https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/d/felt-b10-fahrrad-triathlon-zeitfahren-shimano-dura-ace-e-schaltung-156336327/ Tärkeimpänä Shimanon DI2-sähkösarja, osia voi muuten tihrustella kuvista, ja lisätietoja saa kysymyksiä esittämällä. Hinta ilman kiekkoja. Mitä kattelin toimituskuluja, ni lähetys Suomeen vaikuttas ihan realistiselta vaihtoehdolta. Kulkee luultavasti aikanaan myös muuttokuorman mukana Helsinkiin, mutta sen suhteen on aikataulu vielä vähän epäselvä. t. Jouni
terokau Kirjoitettu 23. Huhtikuuta, 2016 Kirjoittaja Kirjoitettu 23. Huhtikuuta, 2016 Haluan ajaa testilenkin ennen kuin teen ostopäätöksen. Joten hieman hankalaa, kun pyörä on Itävallassa.
terokau Kirjoitettu 2. Toukokuuta, 2016 Kirjoittaja Kirjoitettu 2. Toukokuuta, 2016 Sopivaa pyörää ei ole vieläkään löytynyt, joten tarjouksia otetaan vastaan edelleen.
Jouni Kananen Kirjoitettu 26. Toukokuuta, 2016 Kirjoitettu 26. Toukokuuta, 2016 Tiedän Teron löytäneen jo pyörän, mutta jos joku toinen pyörän tarpeessa oleva eksyy tähän ketjuun, ni tästä sitte eteenpäin mun myynti-ilmoitukseen:
Recommended Posts