Lispet Kirjoitettu 31. Maaliskuuta, 2012 Kirjoitettu 31. Maaliskuuta, 2012 Myydään vähän käytetty, toissa kesänä ostettu Marin Toscana cyclocross. On erittäin hyvässä kunnossa ja täysin varusteltu myös retkipyöräkäyttöön: lokarit ja tavarateline on (saa toki helposti irti, jos ei miellytä). Lisäjarrukahvat ja käännettävät lukkopolkimet lisätty oston yhteydessä. Ovh varusteineen varmaankin lähemmäs 1400e, hintapyyntö nyt 900e.Vastaavan kuva ja tekniset tiedot alla olevassa osoitteessa.
sacs Kirjoitettu 2. Huhtikuuta, 2012 Kirjoitettu 2. Huhtikuuta, 2012 Miten paljon ajettu? Minkä kokoisella kuskilla on ollut käytössä/minkä kokoiselle kuskille sopii? Onko mahdollista saada kuva/kuvia?
Lispet Kirjoitettu 2. Huhtikuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 2. Huhtikuuta, 2012 Ajokilometrit jäänee alle 400, tarkkaan en tiedä, koska mittari on vaihtunut matkan varrella, mutta paljoa ei ole ajettu. Itse olen 163cm pitkä, mutta menee n. 170cm asti varsin hyvin. Optimaalinen tälle koolle kuulemma on 165-170cm. Kuvia ei juuri ole, mutta voin toki niitä ottaa ja laittaa s-postilla. Linkin takana oleva pyörä on kuitenkin samanlainen, mutta ilman varusteita.
juize Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2012 Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2012 Hei!Voisitko laittaa kuvia osoitteeseen hartikainenjukka (ät) hotmail.com.Kiitos!
Lispet Kirjoitettu 16. Huhtikuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 16. Huhtikuuta, 2012 Pyörästä ei ole valitettavasti kuvia saatavilla ainakaan tällä hetkellä. Myynti jatkuu toukokuun puolella, joten pahoittelut, että en välttämättä pääse ennen sitä viesteihin vastailemaan.
Lispet Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Pahoittelut, että en ole kaikille kiinnostuneille ehtinyt vastaamaan. Osa ostajaehdokkaista oli jo ehtinyt pyörän hankkia, mutta jos joku on vielä ilman, tämä pyörä odottaa edelleen uutta onnellista omistajaansa.
olmi Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Onko siinä levyjarrut kun kuvan mukaan ei ole mutta speksien mukaan on?
Lispet Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 6. Kesäkuuta, 2012 Levyjarrut on uudemmassa Toscanassa, mutta tässä ei. :/
velona Kirjoitettu 20. Kesäkuuta, 2012 Kirjoitettu 20. Kesäkuuta, 2012 Hei,Onko yhä myymättä? Voisitko ottaa yhteyttä amsohn (ät) gmail.com. Kiitos!
Lispet Kirjoitettu 6. Heinäkuuta, 2012 Kirjoittaja Kirjoitettu 6. Heinäkuuta, 2012 Tämä on edelleen kaupan, joten nyt kesän fillariretkelle hyvä pyörä alle.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään