mielonet Kirjoitettu 13. Syyskuuta, 2015 Kirjoitettu 13. Syyskuuta, 2015 Kuvaus: Nyt tarjolla hyvin pidetty Trekin täysjoustopyörä erittäin hyvillä osilla edulliseen hintaan. Etuhaarukka ja muut huollettu tänä kesänä, takaiskari kaivannee huoltamista. Värit Blasted/Polished Aluminum Runko Alpha Red Aluminum w/ABP, Full Floater, magnesium EVO Link, oversized bearings, 120mm travelKoko Virtual 18.5" Kiekot Shimano MT65, tubelessRenkaat Continental Mountain King, 26x2.4" ja kaupan päälle nastarenkaat Suomi Tyres Hakka WXC 300 SWA 26x2.2" Vaihdevivut SRAM X-9, 9 speed w/MatchMakerEtuvaihtaja Shimano Deore XTTakavaihtaja SRAM X-0Kammet Shimano Deore XT 44/32/22Rataspakka SRAM PG970 11-32, 9 speed Satula Bontrager Race Lite w/hollow stainless steel railsSatulatolppa Bontrager Race Lite, 5mm offsetOhjaustanko Easton, hiilikuituOhjainlaakeri VP-A58ACT-TK AHS semi-cartridgeJarrut Avid Elixir R Custom SL, hydraulic disc; 185mm rotors (160mm rear rotor)Hintapyyntö: 1000 € 850 € Paikkakunta: Kuopio Yhteydenottotapa:Spostilla: [email protected]tai puhelimella 040 5249731 Tervetuloa koeajolle!
mielonet Kirjoitettu 20. Syyskuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 20. Syyskuuta, 2015 En ole hukkunut vielä ostotarjouksiin, joten tarkistin hintaa alaspäin.Nyt koko setti vain 850 €. Alkuperäisessä ilmoituksessa jäi mainitsematta, että pyörässä on bashring, joten edessä ei ole kuin kaksi ratasta, mutta kävinhän se kuvista ilmi.
mielonet Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2015 Sellainenkin oleellinen seikka on näköjään unohtunut mainita, että keulana on Foxin RP24 ja takaiskarina Foxin RP23. Jos pyydetty hinta tuntuu liian kovalta, niin aina voi tehdä tarjouksen.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään