Billy-O Kirjoitettu 17. Kesäkuuta, 2015 Kirjoitettu 17. Kesäkuuta, 2015 Kuvaus:Myynniissä on tämän vuoden mallia oleva Trek Fuel EX 9 29" pyörillä ja 18,5" alumiinirungolla.Pyörällä on ajettu alle 200 km eli käytännössä uutta vastaavasta pelistä on kyse! Vaihteisto on mallia 1 x 11 ja sillä pääsee ongelmitta niin ylös kuin alaspäinkin. Edessä joustaa ja vaimentaa 120mm Fox 32 Float ja takana Fox Float. Rock Shoxin hissitolppa kaukosäädöllä helpottaa alamäissä mukavasti. Tarkemmat speksit löytyy täältä:http://www.trekbikes.com/fi/fi/bikes/mountain/trail/fuel_ex/fuel_ex_9_29/Hintapyyntö:2900 €Paikkakunta:Helsinki / TapulikaupunkiYhteydenottotapa:Telehvoonilla nollaneljäneljä56632O8 tai sähköpostilla ilkka_olkkonen(ätt)hotmail.com
kassari Kirjoitettu 8. Heinäkuuta, 2015 Kirjoitettu 8. Heinäkuuta, 2015 Specsien mukaan sramin kiekot, mutta olet ilmeisesti vaihtanut bontragereihin?
Billy-O Kirjoitettu 9. Heinäkuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 9. Heinäkuuta, 2015 Näköjään linkin sivulle oli tullut jo uusi versio pyörästä, mutta aikaisemmassa (musta-oranssi runko) Bontragerit oli valmiina. Pyörä tosin sai eilen jo uuden kodin:)
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään