Jump to content
Yritystilien käyttäjät huomio! Ilmoituksien hinnat puolitettu. ×

Specialized Fatboy Läskipyörä, 20", Mynämäki


Recommended Posts

Kirjoitettu (muokattu)

Merkki: Specialized

Malli: Fatboy

Lyhyt kuvaus: Läskipyörä

 

Rungon koko: 20"

 

Kuvaus: Laadukas ja monipuolinen läski seuraavalle kuskille, suositeltava koko varmasti noin 4-8 vuotiaalle, riippuen kuskin pituudesta.

Meillä ollut maastoajossa monipuolisesti, mutta satunnaisesti matkoja kouluun ja harrastuksiin kertynyt.

Pyörä fiksussa kunnossa, levyjarrut edessä ja takana, 9 vaihdetta Sram osilla. Renkaissa hyvin pintaa jäljellä, kokona 20x4.0. Pyörä on kevyt polkea ja armollinen ajettava nuorelle maastoharjoitteluun. Säilytetty sisällä lämpimässä.

Pyörällä on ajettu maastossa, käytön jälkeä löytyy kyllä. Yleisilmeeltään siisti. Lokasuojat ja pullotelineen saa mukaan sovittaessa. Jalka on huono (pään muovi kadonnut joten uppoaa maahan). Vaihteet juuri säädetty, mutta tuntuvat pysyvän hieman huonosti säädöissään, vaihtajan korvakkeen vaihto voisi olla hyvä idea. Mahdolliset puutteet (pyörä ajossa, kaikki kunnossa) huomioitu, ei tinkivaraa.

Nouto Mynämäestä, Turun kupeesta. Maksu käteisellä tai mobilepay.

Yhteydenotot ajkoivuniemi (a) gmail.com tai o5o 3362875

 

Hinta: €250

 

Paikkakunta: Mynämäki

Maakunta: Varsinais-Suomi

 

Yhteystiedot: Laadukas ja monipuolinen läski seuraavalle kuskille, suositeltava koko varmasti noin 4-8 vuotiaalle, riippuen kuskin pituudesta.

Meillä ollut maastoajossa monipuolisesti, mutta satunnaisesti matkoja kouluun ja harrastuksiin kertynyt.

Pyörä fiksussa kunnossa, levyjarrut edessä ja takana, 9 vaihdetta Sram osilla. Renkaissa hyvin pintaa jäljellä, kokona 20x4.0. Pyörä on kevyt polkea ja armollinen ajettava nuorelle maastoharjoitteluun. Säilytetty sisällä lämpimässä. Pyörällä on ajettu maastossa, käytön jälkeä löytyy kyllä. Yleisilmeeltään siisti. Lokasuojat ja pullotelineen saa mukaan sovittaessa. Jalka on huono (pään muovi kadonnut joten uppoaa maahan). Vaihteet juuri säädetty, mutta tuntuvat pysyvän hieman huonosti säädöissään, vaihtajan korvakkeen vaihto voisi olla hyvä idea.

Nouto Mynämäestä, Turun kupeesta. Maksu käteisellä tai mobilepay.

Yhteydenotot ajkoivuniemi (a) gmail.com tai 0 5 O 3362875

 

IMG_20240410_185052.jpgIMG_20240410_185103.jpgIMG_20240410_185136.jpg


Muokattu: , käyttäjä: Antero_
tiedot vahingossa kahteen kertaan
  • Antero_ changed the title to Specialized Fatboy Läskipyörä, 20", Mynämäki
  • 3 weeks later...

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun

Luo käyttäjätili

Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!

Luo uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Sinulla on jo käyttäjätili?

Kirjaudu sisään
×
×
  • Luo uusi...