Artsi70 Kirjoitettu 4. Syyskuuta, 2022 Kirjoitettu 4. Syyskuuta, 2022 (muokattu) Merkki: Canyon Malli: Grand Canyon AL Lyhyt kuvaus: 29" jäykkäperä Rungon koko: L Kuvaus: Itseltäni ylimääräiseksi jäänyt jokapaikanhöylä. Täysverinen maastopyörä, joka toimii niin ympärivuotisessa työmatka-ajossa kuin monipuolisessa lenkkikäytössäkin. Erittäin helppohoitoisilla ja varmatoimisilla komponenteilla. Runko on vuosimallia 2013, lähes kaikki muu on edellisen 3 vuoden aikana päivitetty napsun alkuperäistä parempiin komponentteihin Keula: FOX Float 32, 100mm Voimansiirto: Shimano SLX 1x12 Jarrut: Avid Elixir 3 Kiekot: Mavic XA 30mm Renkaat: Maxxis Ikon EXO/TR 2,35" Kosmeettisia (pienehköjä) käytön jälkiä löytyy, mutta ei mitään mikä vaikuttaisi pyörän käytettävyyteen. Hinta: 800€ Paikkakunta: Lempäälä Maakunta: Pirkanmaa Yhteystiedot: Yv. Muokattu: 21. Syyskuuta, 2022, käyttäjä: Artsi70 Hintaa tiputettu.
Mikael Sv Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Hei, vuosimalli ? Oliko mikä Grand Canyon Al malli? Onko ollut millaisessa käytössä? Varastointi ja huolto? T. Mikael Sv
Artsi70 Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Kirjoittaja Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Vuosimalli on 2014 ja AL 5.9. Alkuperäistä pyörässä on runko, jarrut, keula ja putkiosat. Kiekot ja voimansiirto on päivitetty napsun parempaan suuntaan. On ollut meikäläisellä ns. kakkospyöränä sekalaisessa maasto- ja soratieajossa. Sisällä säilytetty ja huollettu asianmukaisesti.
Mikael Sv Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Milloin päivitykset on tehty? Vaikuttaa hyvältä pyörältä mutta hinta mietityttää näin vanhasta pyörästä!
Artsi70 Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Kirjoittaja Kirjoitettu 7. Syyskuuta, 2022 Kiekot 2018 ja voimansiirto 2019. Jos sopii niin jatketaan hinta ym. keskustelua yv. puolella.
PMu Kirjoitettu 24. Lokakuuta, 2022 Kirjoitettu 24. Lokakuuta, 2022 Moro, Oisin kiinnostunut tästä. Laitatko vaikka viestiä, niin jatketaan yv/puhelimella
Artsi70 Kirjoitettu 27. Lokakuuta, 2022 Kirjoittaja Kirjoitettu 27. Lokakuuta, 2022 Pyörä on myyty. Kiitos mielenkiinnosta!
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään