Tomppavaltteri Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 (muokattu) Kyseinen fillari on Jack&Jones vaatemerkin fiksi/sinkula. En löytänyt oikeastaan mitään tietoa pyörästä netistä, muuta kun että todella harvinainen. Ollut arvonnan palkintona. Runko kokoa 56cm ja todella kevyt. Muokattu: 15. Elokuuta, 2022, käyttäjä: Tomppavaltteri
gnarlie Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 Keveys on suhteellista. Painaakohan alle 10kg? Eiköhän tollasen arvo uutena kaupasta oo sama ku joku fixie inc. floater eli 300e. Nykyään tuntuu saavan mistä romusta vähän mitä vaan.
Rox Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 Kirjoitettu 15. Elokuuta, 2022 Kannattaa varmaan kattoa vähän mitä palikkaa siinä on kiinni. Runko näyttää aika peruspeliltä, mutta Oisko kammet ja navat (Miche?) jotain vähän parempaa. Geoltaanhan toi aika kruiseri osastoa eli voi siitä sen pari sataa saada jos oikea ostaja sattuu paikalle. Fiksit meni pois muodista niin niitä myydään välillä tosi halvalla pois nurkista.
maalinni Kirjoitettu 24. Elokuuta, 2022 Kirjoitettu 24. Elokuuta, 2022 Harvinaisuus ei tarkoita, että olisi arvokas.
TimoTorikka Kirjoitettu 29. Elokuuta, 2022 Kirjoitettu 29. Elokuuta, 2022 Hinta määrittyy kun ostajan ja myyjän intressit kohtaa.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään