japoo Kirjoitettu 22. Elokuuta, 2021 Kirjoitettu 22. Elokuuta, 2021 Merkki: Gir's Malli: G-grosser Lyhyt kuvaus: cyclocross Rungon koko: L/58 Kuvaus: Työmatkoille tai garvellenkeille tai oikeaan cyclocrossiin! Ei mikään kedon kaunein mutta toimiva. Kasattu aikoinaan IHPH:n Oscarin (RIP) toimesta. 2x10 Ultegra vaihteet, Mavicin open pro kehät ja XTR:n navat. Mekaaniset levyjarrut. Uudet Vittorian renkaat. Ollut viimeiset 3 vuotta anoppilan lämpimässä autotallissa ajamatta. Tänä kesänä 1 lenkki jossa testattu että kaikki toimii. Hinta: xx Paikkakunta: Vantaa Maakunta: Uusimaa Yhteystiedot: xx
Mikko_J Kirjoitettu 27. Elokuuta, 2021 Kirjoitettu 27. Elokuuta, 2021 Onko voimansiirto jo vaihtokunnossa? Minkä painoinen pyörä on? Kuinka leveät renkaat alle mahtuu ja mitkä siinä nyt on?
japoo Kirjoitettu 28. Elokuuta, 2021 Kirjoittaja Kirjoitettu 28. Elokuuta, 2021 Voimansiirrolle vielä ajelee jonkin aikaa… En oo punninnnut mutta perinteisesti Gir’s:t on kohtuu kevyitä. Pyörä on perinteinen cyclo joten siihen ei kovinkaan leveät renkaat alle mahdu. Nyt alla 35mm Vittoriat.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään