Aivotontaikina Kirjoitettu 2. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 2. Kesäkuuta, 2019 (muokattu) Vintage Bianchi Rekord Muokattu: 3. Toukokuuta, 2020, käyttäjä: Aivotontaikina
samisoid Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Miten on koko mitattu ? Näyttää kuvassa selkeesti isommalta rungolta kuin 55cm.
Aivotontaikina Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Kirjoittaja Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Hyvä huomio, rungon mitassa oli virhe, oikea koko on 65cm keskiön alta yläputken yläpintaan.
samisoid Kirjoitettu 5. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 5. Kesäkuuta, 2019 Oikea rungon mittaustapa on: keskiön keskeltä,missä kammen kiinnityspultti on pystyputkea pitkin vaakaputken yläpintaan(keskeltä ylös) tai vaaka ja pystyputken risteämän keskikohtaan(keskeltä keskelle).Lisäksi on tärkeä rungon mitta vaakaputken pituus(keskeltä keskelle).Runkojen korkeus suhteessa pituteen vaihtelee,eikä ole siis vakio.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään