J_J_T Kirjoitettu 23. Maaliskuuta, 2013 Kirjoitettu 23. Maaliskuuta, 2013 Erittäin vähän käytetyt liipaisimet 3*10, siirryin grippareihin ja nämä jäi pyörimään nurkkaan. Mukana siis adapterit Avidin jarruihin, jotka ovat myös myynnissä. Eli ei saa suoraan kiinni ohjaustankoon, vaan pitää joko ostaa erikseen kiinnikkeet tai sitten laittaa Avidin jarruihin kiinni, kuten nämä olivat omassa pyörässäni. Hintapyyntö parille on 50 egeä ja voin postittaa, silloin 5 egee lisää postikuluihin.
J_J_T Kirjoitettu 1. Huhtikuuta, 2013 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Huhtikuuta, 2013 http://www.fillaritori.com/index.php?/topic/15285-avid-elixir-7-jarrut-jarrulevyt/ Pannaan pakettihinta 200 egee näille. Eli jarrut, levyt ja liipaisimet
J_J_T Kirjoitettu 25. Huhtikuuta, 2013 Kirjoittaja Kirjoitettu 25. Huhtikuuta, 2013 200 egellä jarrut, levyt ja liipaisimet pakettina.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään