Hessu1234 Kirjoitettu 6. Huhtikuuta, 2019 Kirjoitettu 6. Huhtikuuta, 2019 Kuvaus: Detto Pietro vanha kilpapyörä 12 vaihdetta, teräs runko, tuubi renkaat eturengas puhki. Mukaan saman merkkinen "nakkipipo" Rungon koko (lisää myös otsikkoon): Satula- ja tanko putki keskeltä keskelle 54cm, Hintapyyntö: 450€/järkevä tarjous Paikkakunta (lisää myös otsikkoon): Kerava Yhteydenottotapa: sähköpostilla: [email protected]
TimoTorikka Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Mikä rungon kunto, näyttää hyvältä mutta millaiselta lähempää katsottuna? Mikäs mitta tuo 78cm on? Voitko mitata vaakaputken keskeltä keskelle ja satulaputken keskiöstä ylös?
Hessu1234 Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Kirjoittaja Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Vaakaputki keskeltä keskelle pystyputkia on 54cm, satulaputken korkeus on tuon saman 54cm. Tuo 78cm on vaakaputken yläpintaan maasta. Pyörä on siistikuntoinen ikäisekseen, naarmuja tietysti ja kulumia on, mutta ei mitään isoja kolhuja.
TimoTorikka Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Kirjoitettu 9. Huhtikuuta, 2019 Myytkö rungon ja haarukan laakereineen?
suicycle Kirjoitettu 18. Huhtikuuta, 2019 Kirjoitettu 18. Huhtikuuta, 2019 Morjesta ! Onko pyörä vielä myynnissä ? Voisin olla kiinnostunut siitä .
Hessu1234 Kirjoitettu 22. Huhtikuuta, 2019 Kirjoittaja Kirjoitettu 22. Huhtikuuta, 2019 On vielä myynnissä
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään