Jump to content
Yritystilien käyttäjät huomio! Ilmoituksien hinnat puolitettu. ×

MYYTY - Cube Stereo Hybrid 120 HPA SL 29 2015, 18", Tampere


Recommended Posts

Kirjoitettu

Kuvaus: Otsikon sähkötäpäri 400 Wh akulla. Ajettu 3100 km, käytön jälkiä väistämättä löytyy erityisesti kammissa ja ketjun läpsyttämiä takahaarukassa, mutta kaikki toimii moitteettomasti paitsi hissitolppa painuu reilun sentin kun siihen istuu, pelaa kyllä muuten sekin. Osat on parasta a-ryhmää: Foxin Factory Series -iskarit molemmissa päissä, XX1-vaihteet, XT-jarrut, Syntacen kuitutanko jne. Kiekot Easton Heist 27:t, joilla litkutettuina 29x2.6 Nobby Nicit.

 

Tuolla rengastuksella ja noilla jousituskomponenteilla erittäin pystyvä peli melko teknisessäkin maastossa, toisaalta kulkee vielä kevyesti helpommilla poluilla tai siirtymillä kun vauhti yli avustusrajan. Kuvasta poiketen myydään pyörän alkup. gripeiilä ja satulalla, jotka käyttämättömät.

 

Huoltohistoriaa:

- Ketjut ja eturatas vaihdettu justiinsa, yksi lenkki ajettu

- Uudet kiekot, renkaat ja takapakka 800 km sitten

- Iskareiden täyshuolto 70 h sitten

 

Optioina löytyy myös tuohon passelit iskemättömät DT M1900 30 mm sisälevyiset kiekot ja niihin vähän ajetut jarrulevyt ja pakka, sekä ajamattomat 29x2.35 Nobby Nicit.

 

Rungon koko (lisää myös otsikkoon): 18"

Moottorin teho: 250 W

Hintapyyntö: 2400 2200 €

Paikkakunta (lisää myös otsikkoon): Tampere

Yhteydenottotapa: Priva

 

csm_stereo_hybrid_120_29_18_bd6f55de45.png

IMG_0674.jpg

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun

Luo käyttäjätili

Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!

Luo uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Sinulla on jo käyttäjätili?

Kirjaudu sisään
×
×
  • Luo uusi...