järtsy Kirjoitettu 8. Helmikuuta, 2018 Kirjoitettu 8. Helmikuuta, 2018 Kuvaus: Jäykkäperä joka toimii mäessä ja metsässä. Jokseenkin virheetön kunto. Moderni geo loivalla keulakulmalla, Kehuja kerännyt mailmalta ja oikein mieluisa peli onkin ollut mutta nyt nyt taas uutta projektia pukkaa ja jostain on luovuttava. -Rockshox Yari 120mm keula -Sram NX 1X11 voimansiirto Absoluteblack 30t ovaalilla -Sram TL jarrut -Brand X hissitolppa, vakiotolppa mukaan -2.8/3.0 WTB Ranger renkaat Rungon koko M Rengaskoko 27:5+ Paikkakunta Vantaa Hintapyyntö: 1200€ ja kaupanpäälle matalakitka tiivisteet keulaan lisäherkkyyttä tuomaan https://www.tftuned.com/tf-low-friction-wiper-seal-kits/p2929 Yhteydenottotapa: yv/0400-454195
am8119 Kirjoitettu 19. Helmikuuta, 2018 Kirjoitettu 19. Helmikuuta, 2018 Minkä pituiselle on sopiva ? Onko tämä alumiini runkoinen ? Onko tässä boost keula ja takapää ?
järtsy Kirjoitettu 19. Helmikuuta, 2018 Kirjoittaja Kirjoitettu 19. Helmikuuta, 2018 Valmistajan mukaan M koko sopii 167-178cm pituiselle, itse olen 175cm ja sopivalta tuntuu. On alumiini runko. On Boost molemmista päistä. Myös monen arvostama kierteellinen keskiö ja ISG5 kiinnitys bash guardille.
järtsy Kirjoitettu 16. Maaliskuuta, 2018 Kirjoittaja Kirjoitettu 16. Maaliskuuta, 2018 Kevät tulee vauhdilla, tästä nyt monitoimikone joka ei kavahda alamäkeäkään!
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään