Merkki: Thule
Malli: Thule RoundTrip Transition
Lyhyt kuvaus: Polkupyörän kuljetuslaukku
Kuvaus: Utta häpeämätön kuljetuslaukku fillarille. Sain synttärilahjaksi pari vuotta sitten, mutta jäänyt käyttämättä. Uusi kalustoni ei laukkuun sovi, joten joudun tästä luopumaan. Erittäin laadukas ja asiallinen laukku arvokkaalle fillarillesi! Laukku sijaitsee Salossa Perniössä.
Ominaisuudet:
ABS-rakenne ja alumiininen Click-Rail: Tarjoavat erinomaisen suojan pyörälle kuljetuksen aikana.
Integroitu asennusteline: Toimii sekä pyöränpitimenä että asennustelineenä, mikä tekee pyörän kokoamisesta ja purkamisesta vaivatonta.
Nailonvalmisteiset rengaspussit: Estävät rungon ja renkaiden joutumisen kosketuksiin, mikä suojaa pyörää kuljetuksen aikana.
Integroidut pyörät: Helpottavat suojalaukun kuljettamista, erityisesti lentokentillä ja matkakohteissa.
Helppo pakata ja koota: Suunniteltu käyttäjäystävälliseksi, mikä tekee matkanteosta sujuvaa ja nopeaa.
Thru-Axle-sovittimet: Sisältää sovittimet 15 mm ja 20 mm
akseleille.
Yhteensopivuus: Sopii maantie-, maasto- ja cyclocross-pyörille, joiden akseliväli on enintään 116,8 cm.
Täältä lisätietoa -> Linkki: https://www.mototrade.fi/polkupyoran-varaosat/thule-roundtrip-transition-suojalaukku/p/100502/?srsltid=AfmBOooPCFVlZuMhQV8HpnIfuxomcWD_SQRmTlk6uXYY1huk6s5MDLAB
Hinta: 775,00€
Paikkakunta: Salo
Maakunta: Varsinais-Suomi
Yhteystiedot:
[email protected] / 0400 439 789